IX Rajd im. bł. ks. Józefa Stanka

IX Rajd im. bł. ks. Józefa Stanka

IX RAJD  IM. BŁ. KS. JÓZEFA STANKA  - ZAPROSZENIE

9 września, w najbliższy piątek nasza szkoła organizuje IX Rajd im. bł. ks. Józefa Stanka aby uczcić 78. rocznicę śmierci patrona szkoły. Uczniowie i nauczyciele będą wędrowali po okolicznych szlakach turystycznych i miejscowościach. Szczegółowy plan rajdu znajduje się na plakacie poniżej.

Potrzebne będą odpowiednie ubranie (przeciwdeszczowa kurtka czy czapka przeciwsłoneczna), ODPOWIEDNIE buty do długiego chodzenia w terenie. Na trasie rajdu będzie krótka modlitwa ku czci bł. ks. J. Stanka. Każdy uczestnik rajdu otrzyma jak co roku pamiątkową odznakę. Koszty  organizacyjne rajdu (w tym plakietka i przejazd autokarem na miejsce rozpoczęcia trasy lub powrót) to kwota 10 zł, dla klasy I z uwagi na wędrówkę guestem po samych Łapszach to kwota 3 zł na samą plakietkę. 

Wszystkich rodziców naszych uczniów zainteresowanych udziałem w rajdzie prosimy o kontakt z wychowawcami klas swoich dzieci do wtorku 6 września. Jeśli pogoda nie pozwoli na organizację rajdu zostanie on przełożony na kolejny piątek.

Zachęcamy do udziału, niech to będzie okazja do wspólnego spędzenia czasu,

poznania ciekawych miejsc i uczczenia pamięci patrona naszej szkoły.

organizatorzy

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. J. Stanka

w Łapszach Niznych