III Niedziela Wielkanocna (26. 04. 2020 r.)

III Niedziela Wielkanocna (26. 04. 2020 r.)

1. Dzisiaj w Kościele:
* Wieczorna Msza św. o godz: 18.00.
* Po przeliczeniu metrów kwadratowych naszego kościoła w czasie Mszy św. w kościele może uczestniczyć 13 osób + służba liturgiczna. Mogą na zewnątrz uczestniczyć osoby zachowując odpowiedni dystans. Od dzisiaj uruchomiamy kaplice w której po przeliczeniu może uczestniczyć 23  osoby oraz osoby stojące na zewnątrz. Zostało podłączone nagłośnienie kaplicy i wizja z kamerki z kościoła. Tak więc w kościele i kaplicy równocześnie może uczestniczyć 36 osób + osoby na zewnątrz wokół  kościoła i kaplicy.
* Zapisów na Msze św. na przyszły rok (2021)  jak to bywało dotychczas nie będzie. Bardzo proszę zapisać intencje na kartkach i przekazać w zakrystii lub w skrzynce na listy przy wejściu głównym na plebanii. Proszę o czytelne wypisanie intencji, datę i godzinę. Z kartek intencje zostaną wpisane do księgi intencji na rok 2021. Za utrudnienia przepraszamy. 
* Ofiary składane w kopertach, którymi dysponuje  Rada Parafialna będą zbierane w ostatnią niedzielę maja.   


2. W tym tygodniu:
* Środa - święto św. Katarzyny ze Sieny .
* Piątek - wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika. Arcybiskup metropolita  krakowski na piątek udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej a w niedziele o godz: 14.30.
* Sobota - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze święte jak w niedziele.


3. W tym tygodniu  w kolejne rocznice modlimy się za zmarłych:
++ Bryja Barbara; Stanek Agnieszka; Krawontka Maria; Sowa Stefan; Rynkiewicz Jadwiga; Bańkosz Zofia; Gemza Marcin; Nowobilski Wendelin; Szczechowicz Stefan; Timek Paweł.