Niedziela - Świeto Ofiarowania Pańskiego (2. 02. 2020 r.)

1. Dzisiaj w Kościele:
* Wybory do Rady Parafialnej. Mamy 6 rejonów. Mieszkańcy danego  rejonu wybierają po dwóch radnych ze swego rejonu zamieszkania.  W zakrystii można jeszcze odebrać i wypełnić karty do głosowania.
* Pierwsza Niedziela miesiąca. Święto Ofiarowania Pańskiego, M.B. Gromnicznej. błogosławieństwo świec. Jest to również XXIV Dzień Życia Konsekrowanego.
* O godz: 9.30 - Msza dla Dzieci.
* Adoracja Najśw. Sakramentu. Spotkanie Żywego Różańca
* Wieczorna Msza św. o godz: 18.00.
* Można nabyć kolejny numer „Gazety parafialnej”. Znajdziemy wiele ciekawych informacji. Sprawozdanie Rady za rok 2019 i planowanie na 2020.  Zachęcam do nabycia.


2. W tym Tygodniu:
* Poniedziałek -wspomnienie św. Błażeja, bp i męczennika.
* Środa - wspomnienie św. Agaty, męczennicy.
* Czwartek- wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Dodatkowa Msza św. o godz: 19.00 w int. Dusz w czyścu cierpiących.
* Piątek- pierwszy miesiąca. Spowiedź w tygodniu, Chorych odwiedzimy w godzinach rannych. Po Mszy św. wieczornej adoracja w ciszy do godz: 21.00.
* Rada parafialna zebrała kwotę 25 660 zł.  Bóg zapłać za składane ofiary. Proszę w imieniu Rady i swoim tych, którzy mają zaległości o poczucie solidarności z większością Parafian.


3. Zapowiedzi przedślubne:
Mateusz GROMALA,zam Łapsze Niżne iMagdalena MAJERCZAK,zam. Niedzica.(zap 2).
Przemysław Józef KAMIŃSKI, stan wolny, zam. Łapszanka i Aleksandra PIRCHAŁA stan wolny, zam. Łapsze Niżne. ( zap 1).


4. W tym tygodniu  w kolejne rocznice modlimy się za zmarłych:
++ Karkoszka Katarzyna; Stanek Maria; Nowobilski Wacław; Krawontka Franciszek; Nowak Józefa; Timek Marcin; Timek Jan; Rzepiszczak Anna; Nowobilski Wendelin; Stanek Anna; Sołtys Adam; Kusnierz Jerzy; Wasielak Adam.