29 Niedziela zwykła (20. 10. 2019 r.)

1. Dzisiaj w Kościele:
* Uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.
* Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Gościmy naszego Misjonarza O. Dariusza Bakalarza. Ofiary składane na tace przeznaczone są na Misje.                              
* Od  dzisiaj można będzie nabyć kolejny numer gazetki parafialnej. Koszt  4 zł. Zachęcam do nabycia.
* Nabożeństwo Różańcowe o godz: 14.30.
* Wieczorna Msza św. o godz: 18.00.
* Można jeszcze odbierać kartki do wypełnienia na wypominki roczne i listopadowe.
* Zapraszamy Dzieci, Młodzież i Dorosłych. na nabożeństwa różańcowe. W naszej Parafii w tygodniu przed Mszą św. o godz: 17.30 a w Niedziele o 14.30.
* Młodzież z klubu "STODOŁA" pragnie zorganizować Andrzejki dla dzieci i młodzieży w związku z tym Młodzież po Mszach św. zaprasza do odwiedzenia Klubu „Stodoła”  na ciastko i kawę. Uzyskany fundusz zostanie przeznaczony na powyższy cel.

2. W tym tygodniu:
* Wtorek - Święto św. Jana Pawła II, papieża.
* Piątek - Przygotowanie do bierzmowania
Klasa VIII o godz: 17.30                
Klasy I szkół średnich dziewczęta o godz: 18,30; chłopcy o godz: 19.00
Klasa II godz: 19.30. 
* Przyszła Niedziela - rocznica poświęcenia kościoła.  Rada parafialna zbierać będzie comiesięczną składkę  na służby kościelne i prace przy kościele.

3. Młodzież Szkolnego Koła Caritas naszej szkoły bardzo serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom, którzy uczestniczyli w akcji Pola Nadziei w naszej parafii. Pieniądze przekazano nowotarskiej fundacji im. Adama Worwy.

4. Planujemy w przyszłym roku Pielgrzymkę do Rzymu. Okazuje się że są chętni. Dokładny termin zostanie podany w najbliższym czasie. I wtedy będą zapisy wstępne.

5. W tym tygodniu w kolejne rocznice  modlimy się za zmarłych:

++ Celuszak Jan; Karkoszka Teresa; Bryja Zofia; Majerczak Władysław; Karkoszka Jan; Stanek Wiktoria; Dziuban Stanisław; Bogaczyk Katarzyna; Pirchała Maria; Pukańska Zofia, Horoba Maria.