Uroczystość Objawienia Pańskiego

1. Dzisiaj w Kościele:
* Pierwsza Niedziela miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu Spotkanie Członków Żywego Różańca po Mszach świętych.
* Święto Trzech Króli zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli. W tym roku Trzej Królowie wyruszą z trzech miejsc o godz. 11.00, by spotkać się przy kościele, złożyć dary Świętej Rodzinie w szopce w kościele i potem uczestniczyć w mszy świętej o godz. 11.30. Spod placu przy Urzędzie Gminy ulicą Jana Pawła II wyruszy Król Baltazar z orszakiem niebieskim, symbolizującym Afrykę, od kapliczki Miłosierdzia Bożego na Wigrądzie wyruszy Król Melchior z orszakiem czerwonym, symbolizującym Europę, a od kapliczki Trzeciego Upadku w Średnich Łapszach wyruszy Trzeci Król Kacper z orszakiem zielonym symbolizującym Azję. Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w orszaku dzieci, młodzież, całe rodziny, dzieci mogą przyjść w stroju aniołka, wszyscy w swoich strojach mogą założyć elementy koloru do danego orszaku, choć nie jest to konieczne, ważny jest sam udział, wspólne kolędowanie i wspólne przeżywanie tego święta. Zbiórka w punktach wyjściowych od godz. 10.45, rozpoczęcie marszu o godz. 11.00, potem wszyscy spotykamy się na wspólnej mszy świętej w kościele.
Do orszaku można dołączyć w każdym momencie.
Zapraszamy do radosnego świętowania!
* Po Mszach świętych poświęcenie kadzidła, mirry i złota.
* Dzisiaj Kolędowy Koncert Orkiestry w Kościele o godz: 16.00. – zapraszamy.

2. W tym Tygodniu:
* Wtorek - krótkie spotkanie Rady Parafialnej o godz: 18.45.
* W przyszłą Niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego.
* Po Sumie w przyszłą Niedzielę w domu ludowym spotkanie Rady Parafialnej z Mieszkańcami Parafii. Zapraszamy.

3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i za złożone ofiary. Gdyby ktoś kto był nieobecny na kolędzie a chce wizyty duszpasterskiej, proszony jest o ustalenie terminu z Ks. Proboszczem.

4. W tym tygodniu modlimy się za zmarłych:
++ Rzepiszczak Sebastian; Sołtys Elżbieta; Kaniuch Franciszek; Pawlak Franciszek; Kałafut Stefan; Sowa Maria; Celuszak Jan; Sperka Andrzej; Pirchała Józef; Kłak Bronisława.